سبد خرید

0 محصول : ﷼ 0
سبد شما خالی میباشد!

تعمیر شارژر Dell

یک نمونه ی دیگر از تعمیر شارژر Dell را در اینجا منتشر می کنیم که با فرآیند کلی آن آشنا شوید ولی توجه داشته باشید که برای این که خودتان اقدام به تعمیر این بخش کنید کافی نیست؛ این کار نیاز به مهارت و ابزار مخصوص دارد و باید توسط تکنسین های تعمیر لپ تاپ انجام شود . شما می توانید برای دریافت خدمات تخصصی، از همکاران ما در مجموعه اگیبیت کمک بگیرید. اگیبیت فعال در زمینه تعمیرات تخصصی لپ تاپ و سخت افزار در کرج و استان البرز هست. برای آشنایی با روند تعمیر شارژر Dell  با ما همراه باشید:

 

در برخی موارد مانند عدم خروجی برق در شارژر ها و یا علی رغم وجود ولتاژ در شارژر ، شارژر نشدن و یا شناسایی نشدن باتری . علت می تواند معیوب بودن شارژر باشد بویژه در برخی لپ تاپ هایی مانند Dell  و Hp که در شارژر سیم شناسایی باتری نیز وجود دارد.

دراین مورد پس از اتصال شارژر لپ تاپ Dell پیام " Plug in , not charging " دیده می شود

تعمیر شارژر Dell

 

 تعمیر شارژر لپ تاپ در کرج

شکل 2 – برطرف شدن ایراد عدم شارژ

 

البته دلیل این پیام خطا همیشه از شارژر نیست و در صورت سالم بودن شارژر باید سوکت شارژ باتری و یا مدار شارژ دستگاه نیز بررسی گردد و مشخص شود که ایراد از کدام قطعه می باشد.

ما به شما پیشنهاد می کنیم هنگام مراجعه به مجموعه اگیبیت علاوه بر دستگاه لپ تاپ، حتما شارژر آن را هم با خود همراه داشته باشید.

 شما می توانید در صورت نیاز به مشاوره فوری و تعمیر دستگاه خود علاوه بر راه های ارتباطی اعلام شده در وب سایت با مجموعه اگیبیت، از طریق واتس اپ با کارشناس تعمیر، ارتباط مستقیم داشته باشید.

لطفا قبل از مراجعه حضوری از طریق راه های ارتباطی اعلام شده  در سایت، تماس بگیرید و  زمان مورد نظر را اعلام نمایید و هماهنگی لازم انجام شود.

 

 

تعمیر شارژر Dell

ارسال این مطلب برای دوستان:

 


چاپ  
جهت اطلاع از جشنواره ها و مناسبت های فروشگاه ایمیل خود را ثبت نمایید.

نماد اعتماد الکترونیکی