سبد خرید

0 محصول : ﷼ 0
سبد شما خالی میباشد!

نصب ویندوز روی مک بوک پرو و ارتقاء هارد دیسک

یک نمونه ی دیگر از ارتقا  مک بوک و نصب ویندوز روی مک بوک را در اینجا منتشر می کنیم که با فرآیند کلی آن آشنا شوید .شما می توانید برای دریافت خدمات تخصصی، از همکاران ما در مجموعه اگیبیت کمک بگیرید، اگیبیت فعال در زمینه تعمیرات تخصصی لپ تاپ و سخت افزار در استان تهران و استان البرز هست. برای اشنایی با روند اینکار با ما همراه باشید:

 

دستگاه MacBook pro 2012  مشتری که درخواست تعویض هارد قدیمی معمولی از نوع HDD دارد و به جای آن  هارد SSD خریداری شده توسط مشتری نصب گردد.

 ارتقا لپ تاپ در کرج

شکل 1 – باز کردن دستگاه و هارد قدیمی

البته مشتری درخواست نصب ویندوز 10 را بر روی هارد جدید خود داشت. که این کار بر روی مک بوک شدنی است . هرچند که برای استفاده از تمامی قابلیتها و مزیتهای مک بوک بهتر است از همان سیستم عامل خود MAC OS استفاده شود ولی در برخی موارد مانند نبود نرم افزار های تخصصی و برخی نرم افزارهای داخلی و فارسی زبان تحت سیستم عامل های مک، برخی کاربران درخواست نصب ویندوز بر روی مک بوک خود را دارند.

 ارتقا مک بوک

شکل 2 – نصب هارد SSD-SATA بر روی دستگاه

البته نصب ویندوز بر روی دستگاه های مک بوک با استفاده از BootCamp  انجام میشود و ممکن است کمی پیچیدگی داشته باشد و مشکلاتی هم رخ دهد چرا که باید درایور های مناسب مک هم به درستی دانلود شود  و فرآیند نصب ویندوز به ترتیب درست و خاصی انجام شود که فرآیند نصب ویندوز 10 نیز  بر روی هارد جدید انجام شد.

 

 صب ویندوز بر روی مک بوک

شکل 3 - نصب ویندوز 10 بر روی مک بوک پرو 2012

 

در صورتی که نیاز به نصب ویندوز روی سیستم های مک بوک دارید می توانید با مراجعه به مجموعه اگیبیت از متخصصین ما درخواست نصب ویندوز روی دستگاه  مک بوک نمایید .

 

 

اگه مشکلت حل نشده نگران نباش ! برای راهنمایی بیشتر با (09918203527 ) تماس بگیر.

همچنین علاوه بر راه های ارتباطی اعلام شده در وب سایت، از طریق واتس اپ یا تلگرام با کارشناس تعمیر، ارتباط مستقیم داشته باشید.

لطفا قبل از مراجعه حضوری از طریق راه های ارتباطی اعلام شده  در سایت، تماس بگیرید و هماهنگی لازم انجام شود.

 

 ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد:

نصب ویندوز 10 روی مک بوک پرو

شارژر مک بوک پرو 60W 16.5V magsafe2

 

نصب ویندوز روی مک بوک پرو و ارتقاء هارد دیسک 

ارسال این مطلب برای دوستان:


چاپ  
جهت اطلاع از جشنواره ها و مناسبت های فروشگاه ایمیل خود را ثبت نمایید.

نماد اعتماد الکترونیکی