سبد خرید

0 محصول : ﷼ 0
سبد شما خالی میباشد!

تصویر نداشتن رندوم Hp envy 360-15cp001au

یک نمونه ی دیگر از ایراد تصویر نداشتن رندوم لپ تاپ را در اینجا منتشر می کنیم که با فرآیند کلی آن آشنا شوید ولی توجه داشته باشید که برای این که خودتان اقدام به تعمیر این بخش کنید کافی نیست؛ این کار نیاز به مهارت و ابزار مخصوص دارد و باید توسط تکنسین های تعمیر لپ تاپ انجام شود در غیر این صورت ممکن است مشکلات بیشتر و به مراتب هزینه های خیلی بیشتری را متحمل شوید. شما می توانید برای دریافت خدمات تخصصی، از همکاران ما در مجموعه اگیبیت کمک بگیرید، اگیبیت فعال در زمینه تعمیرات تخصصی لپ تاپ و سخت افزار در استان تهران و استان البرز هست. برای آشنایی با روند تعمیر این لپ تاپ با ما همراه باشید:

 

این دستگاه بعد از روشن شدن تصویری نداشته و یا گاهی اوقات بصورت تصادفی تصویر داشته و ویندوز هم به درستی کار میکرده . اما هر از چندگاهی دوباره با مشکل عدم خروجی تصویر مواجه میشده که به اصطلاح دستگاه Random تصویر میدهد.البته این دستگاه به گزارش خود مشتری چند وقتی بوده که همواره بدون تصویر بوده.

در این مواقع مورد حتما سخت افزاری ست و باید با توجه به تست ولتاژ و جریان به دلیل اصلی و قطعه معیوب رسید که ممکن است چیپ گرافیک (در دستگاه های گرافیک دار) چیپ مادربرد (چیپ شمالی یا HM) بایوس و حتی خود CPU باعث باشد .

اما در این دستگاه با توجه به درست بودن ولتاژ و جریان های اصلی مادربرد ، نخستین کار برنامه ریزی (program) کردن دوباره ی بایوس (BIOS) می باشد . که برای اینکار نیاز به داشتن و یا خرید فایل بایوس می باشد و برنامه ریزی بایوس با پروگرمر .

تصویر نداشتن رندوم Hp envy 360-15cp001au

شکل 1- برداشتن آی سی بایوس برای پروگرم کردن

 

پس از یافتن فایل سالم بایوس و پروگرم کردن و جایگزاری دوباره آی سی، قبل از بستن کامل دستگاه ، تست خروجی تصویر را انجام میدهیم تا از روشن شدن صحیح دستگاه مطمئن شویم و یا ترجیحا چند ساعت استفاده و روشن و خاموش کردن دستگاه لازم است.

البته به دلیل داشتن دوماه ضمانت تعمیر ، در صورت تکرار ایراد دستگاه حتما در فاصله چند روز ایراد دوباره ظاهر خواهد شد. که خوشبختانه ایراد برطرف شده بود.

 

                                                               تصویر نداشتن لپ تاپ Hp envy 360

شکل 2 – پس از برنامه ریزی آی سی بایوس دستگاه به درستی تولید تصویر انجام میدهد

 

این مورد از ایراد یعنی تصویر نداشتن همیشه با پروگرم بایوس حل نمیشود و ممکن است نیاز به کار بر روی چیپ های معیوب دستگاه و پس از آن بایوس دستگاه باشد. مهم است که با دیدن اولین مشکلات این چنینی دستگاه را برای بازدید به متخصصین تعمیر لپ تاپ نشان دهید و یا با تماس با ما راهنمایی های لازم را بگیرید تا از حاد شدن مشکل دستگاه جلوگیری شود.

 

اگه مشکلت حل نشده نگران نباش ! هر ایرادی تعمیر میشه. برای راهنمایی بیشتر با (09918203527 ) تماس بگیر.

همچنین علاوه بر راه های ارتباطی اعلام شده در وب سایت، از طریق واتس اپ یا تلگرام با کارشناس تعمیر، ارتباط مستقیم داشته باشید.

لطفا قبل از مراجعه حضوری از طریق راه های ارتباطی اعلام شده  در سایت، تماس بگیرید و هماهنگی لازم انجام شود.

 

ممکن است این مطالب برای شما مفید باشد:

نداشتن خروجی تصویر در لپ تاپ asus K55A

 شارژر لپ تاپ اچ پی 90w فیش آبی رنگ

 

 

تصویر نداشتن رندوم Hp envy 360-15cp001au

ارسال این مطلب برای دوستان:

 


چاپ  
جهت اطلاع از جشنواره ها و مناسبت های فروشگاه ایمیل خود را ثبت نمایید.

نماد اعتماد الکترونیکی