سبد خرید

0 محصول : ﷼ 0
سبد شما خالی میباشد!

شیوه پرداخت

فروشگاه اگیبیت علاوه بر فروش محصولات بصورت حضوری جهت رفاه حال شما عزیزان. فروشگاه اینترنتی EGIBIT را راه اندازی نموده است.  بدین منظور  دو روش برای پرداخت مبلغ کالا در نظر گرفته گرفته شده است ، که شما می توانید هر کدام را که مایل بودید انتخاب نمایید. فروشگاه اگیبیت برای حفظ حقوق و امنیت کاربران خود همه فاکتورهای لازم برای امنیت در پرداخت اینترنتی که شامل  درگاه پرداخت بانک مرکزی "شاپرک" ، نماد اعتماد الکترونیکی و گواهی نامه امنیتی SSL  هستند را دریافت نموده است . 

1-پرداخت اینترنتی از درگاه شاپرک :بعد از انتخاب کالاهای مورد نیاز و بعد از کلیک روی ثبت سفارش به صفحه پرداخت اینترنتی شاپرک که زیر نظر بانک مرکزی ایران است و تنها صفحه پرداخت اینترنتی مطمئن در ایران است ارجاع خواهید شد.در وب سایت اگیبیت از طریق درگاه زرین پال ، به درگاه اینترنتی شاپرک تحت نظر بانک مرکزی ایران، متصل خواهید شد و هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت می کنید.(شرکت زرین پال بهترین شرکت واسط ببن فروشگاه های آنلاین و بانک مرکزی است  تائیدیه این درگاه  از طرف شرکت زرین پال به فروشگاه اگیبیت اعطا گردیده است و در پایین سایت ثبت شده است) پرداخت موفق هزینه و ثبت شماره سفارش برای کاربر به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است (لازم به ذکر است که این شماره سفارش را حتمأ ذخیره و نگهداری نمایید)و پس از آن ایمیلی مبنی بر ثبت موفق سفارش، برای کاربر ارسال می‌شود و نیازی به اطلاع‌دادن پرداخت سفارش نیست و سفارش وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‏‌شود. سفارش های شما از یک تا سه روز کاری بدست شما خواهند رسید.

2-روش دیگر شیوه پرداخت استفاده از گزینه کارت به کارت می باشد. بعد از انتخاب این گزینه و تکمیل این مرحله  و کلیک روی تایید سفارش .کد سفارش برای شما ثبت خواهد شد(لازم به ذکر است که این شماره سفارش را حتمأ ذخیره و نگهداری نمایید). سپس فروشگاه اگیبیت با شما تماس خواهند گرفت و بعد از هماهنگی های لازم و پرداخت .کالاهای مورد نظر وارد مرحله بسته بندی و ارسال خواهند شد.سفارش های شما از یک تا سه روز کاری به محل مورد نظر شما ارسال خواهد شد.

لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.

توجه داشته باشید که تحویل‌گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید مدرک شناسایی معتبر همراه داشته باشد.

چگونگی پرداخت اینترنتی: کاربران محترم سایت می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت نمایند. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از واردکردن آن‌ها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.

1- شماره ۱۶ رقمی کارت: این شماره، بر روی کارت بانکی شما درج شده است.

2- کد CVV2 : یک کد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد.

3- تاریخ انقضا: تاریخ انقضا کارت‌ بانکی روی آن حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضا وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد ۱۲ به جای ماه و از ۹۹ به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.

4- رمز خرید اینترنتی( رمز دوم) یا رمز پویا: برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلا رمز پویا (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید. رمز پویا (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خودپرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد.

راهنمای استفاده از رمز پویا

  • رمز پویا، رمز یکبار مصرفی است که به جای رمز دوم کارت استفاده میشود.
  • مرحله اول- براساس دستورالعمل بانک صادرکننده کارت خود، نسبت به فعالسازی رمز پویا اقدام نمایید.
  • مرحله دوم- رمز پویا را بر اساس روش اعلامی از طرف بانک صادرکننده کارت، به یکی از روشهای زیر دریافت کنید.
  • 1- دریافت از طریق برنامه کاربردی بانک، اینترنت بانک و یا موبایل بانک
  • 2- دریافت از طریق کد USSD بانک صادرکننده کارت شما
  • 3- دریافت از طریق زدن دکمه ی "دریافت رمز پویا" در درگاه پرداخت اینترنتی
  • مرحله سوم- پس از دریافت رمز به یکی از روشهای فوق، رمز پویای دریافت شده را در محل تعیین شده برای "رمز دوم" وارد نمایید و سپس مابقی اطلاعات را تکمیل نمایید.

 

3-لازم به ذکر است گزینه دیگری هم اعمال کردیم که می توانید هزینه را به صورت اینترنتی از درگاه بانک مرکزی پرداخت نموده و خودتان هر وقت که مایل بودید بصورت حضوری برای دریافت کالا به محل فروشگاه مراجعه نمایید. لازم به ذکر است که برای این گزینه بایستی شماره سفارشی که در پایان فرآیند خرید  برای شما نمایش داده می شود را نزد خود نگهداری نموده و در محل فروشگاه با اعلام شماره شفارش می توانید کالا را دریافت نمایید.


چاپ  
جهت اطلاع از جشنواره ها و مناسبت های فروشگاه ایمیل خود را ثبت نمایید.

نماد اعتماد الکترونیکی

تائيدیه درگاه پرداخت