سبد خرید

0 محصول : ﷼ 0
سبد شما خالی میباشد!

راهنمای ثبت سفارش

 

به دنبال کالای خاصی هستید و آن را در بازار و یا حتی در فروشگاه های اینترنتی نیافته اید.می توانید در وب سایت فروشگاه اینترنتی EGIBIT آن را سفارش دهید.

فرصت کافی برای یافتن کالای مورد نظر خود در میان انبوهی از فروشگاه های اینترنتی را ندارید. با این حال می توانید کالای مورد نظر خود را به کارشناسان حوزه IT و بازرگانی بسپارید و با خیال آسوده مناسب ترین کالای موجود در بازار را برای نیاز خود فراهم کنید.

  1. اگر نخستین بار است که به این سایت مراجعه می کنید . برای ثبت سفارش لازم هست که در سایت ثبت نام کنید. به سادگی و در زمان کوتاهی از طریق گزینه ورود به سایت و ایجاد حساب کاربری ، در سایت ثبت نام کنید و نام کاربری و رمز دلخواه خود را انتخاب نمایید. (ایجاد حساب کاربری در این سایت رایگان است).
  2. در بالایسایت به منوی " ثبت سفارش " مراجعه کنید.
  3. در این صفحه ،کاربرانی که قبلا حساب کاربری ایجاد کرده اند ، با نام کاربری و رمز عبور خود وارد می شوند.( برای ثبت نام در سایت روی منوی بالای سمت چپ سایت و گزینه ورود به سایت کلیک نمایید و دکمه ایجاد حساب کاربری را انتخاب کنید.  )

      3-1. نام کالای مورد نظر را ذکر کنید.

      3-2. مشخص کنید که کالای مورد نظر شما در چه دسته ای از محصولات (لپ تاپ- قطعات کامپیوتر - ماینر و ...) قرار دارد.

3-3. اطلاعات تماس (شماره تماس - تلگرام یا واتس آپ  - ایمیل ) را حتما وارد کنید که در اولین فرصت کارشناسان ما با شما در ارتباط باشند همچنین در روند تهیه کالای درخواستی مطابق با نظرهای شما،تا پایان این روند با شما در ارتباط باشند.

      3-4. مشخصات اصلی کالا و نو یا دست دوم بودن کالا  و محدوده بودجه ای که در نظر گرفته اید را وارد کنید.

      3-5. در صورتی که تصویری از محصول را می خواهید برای کارشناسان  ارسال نمایید با حجم کمتر از 200 کیلو بایت و با کیفیت خوب می توانید آپلود کنید.

 

  • پس از ارائه پیشنهاد توسط کارشناسان ما، شما در صورت تمایل با راهنمایی کارشناسان اقدام به خرید آن از همین سایت می کنید تا در کمترین زمان به کالای مورد نظر دست یابید.

تصویر ، مشخصات و قیمت پیشنهاد شده به کارشناسان با توجه به نواسانات همیشگی بازار، تا 24 ساعت اعتباردارد. در صورت عدم اطلاع رسانی شما تا 24 ساعت پس از دریافت پیشنهادات کارشناسان ما، در صورت درخواست قطعی کالا ،قیمت و پیشنهاد جدید (با تغییرات احتمالی ) به شما اعلام می گردد.

پس از تایید نهایی کالا از سمت شما، می بایست عملیات پرداخت توسط مشتری صورت پذیرد و کالا طی زمان اعلام شده از طرف کارشناسان ما، به شما تحویل داده خواهد شد.

پس از تحویل کالادر صورتی که اثبات شود کالای دریافتی شما ، دقیقا کالای تأیید سفارش شده نیست ، بمدت  7 روز مهلت بازگرداندن کالا برای مشتری وجود دارد. کالا می بایست سالم و بدون استفاده، به همان شکل که تحویل داده شده است بازگردانده شود و کالای مورد نظر شما ذر زمان مشخص شده ارسال خواهد شد.

 


چاپ  
جهت اطلاع از جشنواره ها و مناسبت های فروشگاه ایمیل خود را ثبت نمایید.

تائيدیه زرين پال