سبد خرید

0 محصول : ﷼ 0
سبد شما خالی میباشد!

اگیبیت

 

مجموعه اگیبیت از سال 1387 با بیش از 13 سال سابقه فعالیت تخصصی در زمینه  شبکه های کامپیوتری و تعمیرات تخصصی لپ تاپ و سخت افزارهای کامپیوتری در سطح استان البرز فعال بوده و از سال 1398 به منظور ارتقا خدمات، فعالیت اینترنتی خود را آغاز به کار کرده است و اقدام به پذیرش سفارش و فروش تخصصی سخت افزار و لوازم جانبی لپ تاپ نموده است . 

در این سایت علاوه بر امکان خرید محصولات موجود در فروشگاه می توانید کالاهای مورد نظر خودتان را از طریق منوی درخواست سفارش بصورت سفارش برای ما ارسال بفرمایید. بهتر است که از طریق سایت برای ثبت سفارش اقدام بفرمایید ولی در صورتی که مایل هستید می توانید از طریق تلگرام با آی دی @EGIBITADMIN  و یا واتس اپ با شماره 09918203527 اقدام به ثبت سفارش خود کنید.  در صورتی که کالای مربوطه در زمینه فعالیت های ما باشند، کارشناسان ما از طریق اطلاعات تماسی که در درخواست ارائه نموده اید با شما در تماس خواهند بود و از ابتدا تا انتهای این فرایند شما را همراهی خواهند کرد.

در صورتی که اطلاعات کافی از محصول مورد نظرتان ندارید می توانید در تماس های کارشناسان از آنها درخواست کنید که در این انتخاب شما را همراهی کنند که در روند انتخاب محصول، کالایی مناسب با نیاز شما، را به شما معرفی نمایند و از هزینه های اضافه جلوگیری کنید.برای مشاوره برای تعمیر لپ تاپ و کامیوتر و در خواست تعمیر تخصصی نیز میتوانید از تمامی راه های ارتباطی مستقیما با کارشناس تعمیر مرتبط شوید.

 کلمه EGIBIT بعد از تحقیق و برررسی ها از ترکیب کلمه Egibi و کلمه BIT که در صنعت دیجیتال از مباحث پایه  و اصولی است و ارز دیجیتال BITCOIN حاصل شده است.

اگیبی،  EGIBI ، کلمه ای باستانی است که تاریخچه مفصلی دارد و در اینجا می توان چکیده ای از این موضوع را برای آشنایی با کلمه  EGIBIT  بیان کرد.*

درایران قبل از دوره هخامنشی، بانکداری به شکل ابتدایی مرسوم ولی در انحصارمعابد و شاهزادگان بود و در زمان هخامنشیان با رونق بازرگانی و رواج پول مسکوک این امر رونق گرفت. شاید ضرب سکه در دوره هخامنشی را بتوان اولین عملیات مبادله پول دانست که در تمامی تمدن‌های کهن با فاصله زمانی از یکدیگر رایج شد. قدیمی ترین بانک شناخته شده در گستره قلمرو ایرانیان که در زمان کورش شاهنشاهی ایران را تشکیل می داد، بانک « اگیبی ( Egibi ) و پسران» بود. 

زمانی که کوروش در سال 539 پ.م بابل را گشود، دگرگونی محسوسی در نهادهای بابلی ایجاد نشد و پارسیان، که با نظام پیچیده‌ای از شهرنشینی روبرو گردیده بودند، برای اداره هر چه بهتر این سرزمین، نهادهای بزرگی را به کار گرفتند. اسناد از وجود تجارتخانه‌های بزرگی آگاهی می‌دهند که به انواع فعالیت‌های تجاری و اقتصادی اشتغال داشتند. شناخته­ شده‌ترین و بزرگترین نهاد بزرگ اگیبی است که غالباً به عنوان خانه­ بانک، بنگاه اقتصادی، سرمایه‌گذاری و تجارتخانه توصیف شده‌است. آنها همکاری تنگاتنگی با شاهان هخامنشی و بزرگان پارسی در فعالیت‌های اقتصادی داشتند و تا پايان پادشاهي داريوش بزرگ، نقشي فعال در اقتصاد منطقه داشت است.

 

برای مطالعه بیشتر تاریخچه کلمه اگیبی به منبع زیر مراجعه نمایید:

 *پژوهش هاي تاریخی (علمی- پژوهشی) -دانشکده ادبیات و علوم انسانی - دانشگاه اصفهان- سال چهل و نهم، دورة جدید، سال پنجم- شمارة دوم (پیاپی 18 )، تابستان 1392 ، ص77- علی اصغر میرزایی

آدرس شبکه های اجتماعی:

اینستاگرام

کانال تلگرام 

تلگرام مدیریت

فیسبوک

توئیتر


چاپ  
جهت اطلاع از جشنواره ها و مناسبت های فروشگاه ایمیل خود را ثبت نمایید.

نماد اعتماد الکترونیکی