سبد خرید

0 محصول : ﷼ 0
سبد شما خالی میباشد!

تعمیر منبع تغذیه Deep Cool DQ- 850 W

یک نمونه ی دیگر از تعمیر منبع تغذیه ماژولار  (پاور) را در اینجا منتشر می کنیم که با فرآیند کلی آن آشنا شوید ولی توجه داشته باشید که برای این که خودتان اقدام به تعمیر این بخش کنید کافی نیست؛ این کار نیاز به مهارت و ابزار مخصوص دارد و باید توسط تکنسین های تعمیرات انجام شود .برای آشنایی با روند تعمیر این منبع تغذیه  با ما همراه باشید:

این منبع تغذیه که برای سیستم های وات بالا استفاده می شود ،خاموش بوده و بعد از بررسی و عیب یابی لازم شد که دو عدد از ماسفت های قدرت منبع تغذیه عوض شوند . با تعویض این فطعات منبع تغذیه تعمیر شد و بدرستی کار می کند.

 

 

 

برای مشاهده مراحل تعمیر این منبع تغذیه ویدوئوی زیر را مشاهده بفرمایید:

 

 

شما می توانید برای دریافت خدمات تخصصی، از همکاران ما در مجموعه اگیبیت کمک بگیرید. اگیبیت فعال در زمینه تعمیرات تخصصی لپ تاپ و سخت افزار در استان تهران و استان البرز می باشد.

شما می توانید در صورت نیاز به مشاوره فوری و تعمیر دستگاه خود علاوه بر راه های ارتباطی اعلام شده در وب سایت با مجموعه اگیبیت، از طریق واتس اپ با کارشناس تعمیر، ارتباط مستقیم داشته باشید.

لطفا قبل از مراجعه حضوری از طریق راه های ارتباطی اعلام شده  در سایت، تماس بگیرید و  زمان مورد نظر را اعلام نمایید و هماهنگی لازم انجام شود.

 

ممکن است این مطالب برای شما مفید باشد:

انواع منبع تغذیه

 

 

 

تعمیر منبع تغذیه Deep Cool DQ- 850 W

 ارسال این مطلب برای دوستان:


چاپ  
جهت اطلاع از جشنواره ها و مناسبت های فروشگاه ایمیل خود را ثبت نمایید.

نماد اعتماد الکترونیکی